MASSPORT

GEL
HESAP
YAPALIM!

KAFANA TAKMA MASSPORT SENİN İÇİN BURADA, GEL BİR HESAP YAPALIM!


İş yerinden çıktın saat kaç? Akşam 6 mı 7 mi?
Seni ucu bucağı gözükmeyen bir trafik bekliyor. Bir şekilde atlattım eve ulaştım diyorsun, saate bakıyorsun 8.30, hayatından giden koskoca iki buçuk saat.

Gel alternatif senaryoya bakalım, boşa giden iki buçuk saatini sana geri kazandıralım.

İş yerinden çıktın saat akşam 6 mı 7 mi? Kendini Massport’a atıyorsun, kaygılarından stresinden uzaklaşıp iş arkadaşların daha serviste milim ilerlemişken sen havuz başında, akşam güneşinin tadını çıkarıyorsun ya da spora konsantre oluyorsun. İster fitness yapıyorsun, istersen de seni bekleyen grup derslerine giriyorsun veya özel eğitmenle zamanın nasıl geçtiğini anlamadan kendine vakit ayırıyorsun. Sporunu yapıyorsun, kendini motive olmuş, yenilenmiş, güçlü hissediyorsun.

Artık gerisi sana kalmış, trafik bitti! Shuttle servisimiz seni bırakabilir. İster eve dön, ister arkadaşlarınla sohbete dal. Dilediğin gibi yaşa!

SESSİZ CARDIO ALANI

EV SAKİNLİĞİNDE KENDİ MÜZİĞİN EŞLİĞİNDE AMA PROFESYONEL CARDIO ALETLERİYLE Mİ SPOR YAPMAK İSTİYORSUN?
Massport’un 9.000 m2 lik fitness alanında senin için sessiz cardio alanı yarattık. Orman manzarasında, son teknoloji technogym ekipmanlarında ister televizyon izleyerek, ister internette gezerek istersen de kendi müziğin eşliğinde sporun ritmiyle seni baş başa bırakıyoruz.
Massport Salonu
Massport Uzakdoğu Sporları

BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURUYORSUNUZ!

MASSPORT EĞİTMENLERİNİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİK EN 2’DEN FAZLA BRANŞTA UZMANLIK ŞARTI ARANMASI!

Eğitmenlerimiz seni hedeflerin doğrultusunda birden çok aktiviteye yönlendirebilir. Yağ yakmak istiyorsun ama koşu bandı sana göre değil, o zaman içinde koşu bandı olmayan, tamamen sana özel, hedeflerine kısa sürede ulaşmanı sağlayacak farklı egzersizleri bir araya toplayan bir egzersiz programı hazırlıyoruz.

Whatsapp
Hemen Ara